Váš nejen pohodlný nákup...aneb co zde nenajdete,pro Vás seženeme...''

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2.Po odeslání Vaší objednávky je systémem automaticky generována odpověď,kde je uveden souhrn objednávky.Každou objednávku Vám ještě potvrdíme manuálně,kde Vás budeme informovat o době odeslání,potvrzení ceny.Manuální potvrzování provádíme z důvodu ochrany před napadením systému a osobního přístupu ke každému zákazníkovi.

3. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

4. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

6. Zákazník má právo podle zákona odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v době 14 dnů od uskutečnění dodávky.Podmínkou je vrácení zboží kompletního,nepoužitého a nepoškozeného jak funkčně,tak vzhledově.

7. Ostatní podmínky jsou určeny Obchodním zákoníkem a Občanským zákoníkem v platných zněních.

Možnosti platby
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů